Таkе знайшли вперше в історії! Авто пролежало на дні річkи 11 роkів, але рятувальниkи оніміли від того, що виявилось в середині..

Автомобіль пролежав на дні річки 11 років, але найбільше рятувальників ш0кував його вміст

У нашому світі трапляється маса пригод, але про подібні випадки необхідно знати, щоб мати можливість запобігти їм. Помирає величезна кількість людей з різних причин. Не все в наших силах, але багато чого. Нікому не побажаєш такої смерті, яка трапилася з молодими людьми. Зовсім недавно в місті Чебоксари з дна річки дістали заіржавілий автомобіль. За станом автомобіля видно, що пролежав у воді тривалий час.

Водолази абсолютно випадково натрапили на автомобіль, який лежав на самому дні водойми.

Без особливого спорядження автомобіль виявити ніхто не зможе, відверто кажучи, так воно і вийшло. Автомобіль довгий час шукали, але пошуки були марними.

Коли рятувальна служба витягла автомобіль з води, людям стало погано від побаченого. В автомобілі перебували загиблі люди: 25-річний хлопець і 21-річна дівчина. Виявляється, молоді люди зникли 11 років тому і вважалися безвісти зниклими. Їхні батьки вірили, що молоді люди живі і скоро повернуться додому.

За попередніми даними вдалося з’ясувати: автомобіль зірвався з ручного гальма і з’їхав з гірки. Потім швидко занурився у воду. Двері заклинило і хлопець із дівчиною не змогли вибратися з машини. Подібних випадків досить багато, ніхто від них не застрахований.

Бережіть себе та будьте обережні поблизу водойм.Джерело