Таємниця цього старовинного знімkа 1900 роkу ошелешує… Від побаченого мурашkи по шkірі!

Старовинні знімки кінця ХIX – початку ХХ століття приховують у собі якусь загадковість і містичність. Згадай, наприклад, моторошнувату традицію робити посмертні фотографії у Вікторіанську епоху. Так уже, прям холодок по спині…

Нещодавно в Інтернеті з’явилася нова розвага для бувалих блогерів. Цього разу кожен охочий може спробувати себе в ролі мисливця за привидами. На вигляд це звичайний чорно-білий знімок, на якому позують 15 працівниць млина. Зроблено фото 1900 року в Белфасті. Все б нічого, але в кадр потрапили не 15 жінок, а 16…


ОТЖЕ, ТИ ЗМОЖЕШ ЗНАЙТИ ПРИВИДА?
Якщо добре придивитися, можна помітити, що дівчині, яка сидить у другому ряду праворуч, руку на плече поклав таємничий незнайомець. Хто це?

Таємниця цього старовинного знімка 1900 року шокує… Від побаченого мурашки по шкірі!
Варто зазначити, що про Фотошоп не може бути й мови, оскільки на той час ще не існувало жодних фоторедакторів. До того ж, фотоексперти підтвердили, що над фотографією не проводили жодних маніпуляцій.

Таємниця цього старовинного знімка 1900 року шокує… Від побаченого мурашки по шкірі!
Чесно кажучи, до таких знімків я ставлюся доволі скептично, але все ж таки не буду заперечувати існування потойбічного світу. А ти що думаєш з цього приводу?