“Сюрприз” від циклону на Великдень, який насувається! Такої погоди ви давно не бачили!

У деяких областях свято підмочуть дощі, але температура буде комфортною!

В Україну повернулося тепло до +20, однак північні області країни відчують на собі вплив циклону з півночі Європи – там буде холодніше. Також місцями очікуються опади. Про це повідомила в Facebook синоптик Наталія Діденко.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

За її словами, 17 квітня Україну охопить досить тепла повітряна маса, яка розташувалася над Європою. У більшості областей очікується 14-20 градусів (див. карту).

Однак теплу погоду зіпсує північний циклон Tanja і своїми атмосферними фронтами знизить температуру повітря в північних областях України до 9-13 градусів.

«Вітер буде з північного заходу і заходу помірний, на сході місцями з сильними поривами. Невеликі дощі завтра отримають шанс на заході і ввечері на півночі України. На решті території – без опадів», – написала Діденко.

У Києві в п’ятницю буде свіжіше – впродовж дня 11-13 градусів, без істотних опадів, лише в другій половині дня або ввечері можливий невеликий дощ.

В суботу і на Великдень істотні опади в Україні малоймовірні, хіба що на півночі 19 квітня ймовірність невеликого дощу. Температура повітря коливатиметься в межах 10-15 градусів. Але вже в понеділок, 20 квітня, дощів в Україні побільшає.