Шмигаль готовий відпустити українців на заробітки! Але поставив умову!

Уряд України заявляє, що готове до переговорів з європейськими країнами, які офіційно захочуть запросити українських робітників на сезонні роботи.

Пише http://globalpres.co

Про це пише прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в своєму Telegram-каналі за підсумками зустрічі з послом Європейського Союзу в Україні Маат Маасікасом і тимчасово повіреним у справах США в Україні Крістіною Квін, передає Країна.

Відзначимо, що ця зустріч відбулася після скандалів з відмовою української влади узгоджувати вильоти літаків з українськими заробітчанами в ЄС.

“Важливою передумовою є легальне працевлаштування терміном від 3 місяців з дотриманням всіх соціальних гарантій та умов праці для українців. Координацію цієї роботи буде здійснювати Уряд Офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції”, – пише Шмигаль.

Прем’єр додав, що станом на вечір середи, 29 квітня, уряд не отримувало офіційних звернень від інших країн, крім Фінляндії.

Відзначимо, що, в основному, зараз є попит на робітників на збір врожаю, які триває менше, ніж 3 місяці. Тобто, під “Критерії Шмигаль” це не підпадає.