Ще до Великодня! Це станеться уже найближчим часом. У Зеленського вразили новиною.

До Великодніх свят відбудеться обмін утримуваними особами між Україною та бойовиками ОРДЛО та Росією. Під час відеоконференції Тристоронньої контактної групи 8 квітня сторонам вдалося досягти “принципових домовленостей”.

Пише http://globalpres.co

Про це йдеться в повідомленні пресслужби президента Володимира Зеленського.

“Під час відеоконференції ТКГ були досягнуті принципові домовленості щодо списків для взаємного звільнення утримуваних осіб, а також дат – не пізніше Великодня. Крім того, на сьогоднішньому засіданні ТКГ обговорили питання гуманітарного розмінування територій. Сторони мають надати ОБСЄ список таких об’єктів для розмінування та гарантувати безпеку на всіх ділянках”, – прокоментував керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Андрій Єрмак також повідомив, що сторони ТКГ подовжили переговори щодо визначення наступних ділянок розведення сил та засобів на Донбасі. Окремо українська сторона наголосила на важливості дотримання режиму припинення вогню на сталій основі.

Тим часом, медіаресурси бойовиків повідомляють, що так звана омбудсменка “ДНР” Дарина Морозова заявила про обмін за формулою “10 на 8”. Однак, зазначимо, що наразі інформації про участь в обміні представників так званих “ЛНР” немає.

“Після тривалих переговорів нам все ж вдалося переконати представників України провести обмін до великодніх свят, а також визначити місце його проведення”, – написала Морозова.

Зазначимо, що раніше Андрій Єрмак повідомив, що обмін полоненими може відбутися вже найближчим часом. Поки, за його словами, триває робота над закінченням формування списку утримуваних осіб.