Шанувальники в сльозах, щиро співчувають: у співачки Ірини Федишин велике горе в родині

Співачка Ірина Федишин подякувала шанувальникам за підтримку у важкий період

Пише https://www.bestbomb24.info

Українська співачка Ірина Федишин регулярно ділиться в соціальній мережі новими кадрами. При цьому зірка відверта зі своїми шанувальниками і постійно веде з ними діалог. Цього разу артистка з’явилася в мікроблозі зі сльозами на очах. Зірка розповіла на своїй сторінці у мікроблозі, що сталося в її родині.

Ірина Федишин. Фото: YouTube, скрін
Ірина Федишин. Фото: YouTube, скрін

Невелике відео співачка записала в машині. За її словами, вони з чоловіком повертаються до Києва з Тернопільської області. Ірина Федишин розповіла, що вона їздила туди, щоб попрощатися з дідусем. Зірка зазначила, що у нього не так давно був серцевий напад. Вся сім’я сподівалася на те, що він все-таки видужає, але цього, на жаль, не сталося.

По артистці видно, що вона на емоціях через велику втрату. Однак при цьому співачка зазначає, що насправді у неї залишилося дуже багато теплих спогадів про дідуся.

“У нас залишилося багато спогадів про дідуся. Він був дуже активний, любить подорожувати. Він, до речі, в 70 років вийшов на Говерлу”, – розповідала у своєму відео співачка.

Вона зазначила, що на Говерлу 10 років тому піднімалася з дідусем. У цьому ж році сім’я відзначала його ювілей – 80 років. Однак, на жаль, незабаром він пішов з життя. Ірина розповіла, що очікувалося, що вже в понеділок її дідуся випишуть з лікарні після інсульту, проте помер він вже в неділю.

Також Федишин зазначила, що багато шанувальників писали їй в соціальних мережах. Вона підкреслила, що шалено вдячна за таку підтримку. У своєму зверненні артистка сказала:

“Спасибі всім за слова підтримки, спасибі всім за молитви”, – звернулася зірка до своїх фанатів.