Санкції РНБО в дії! Зеленський в шоці: екс-генпрокурор місяць виїжджав з держдачі! Зняв навіть розетки та унітази

Колишній генеральний прокурор України Святослав Піскун з’їхав з державної дачі в Кончі-Заспі після того, як протягом місяця вивозив з дому майно.

Про це пише Журнал НВ із посиланням на директора будинку відпочинку Конча-Заспа Олександра Гуріна.

Пише https://world-news.video

Перший будинок, у якому були сауна, джакузі, більярдний зал, тричі генпрокурор Святослав Піскун побудував у 2000-х, вклавши в ремонт 6 млн грн. У 2019-му в нього з’явився особняк Honka за 1 млн грн.

Піскун потрапив до списку РНБО і нещодавно з’їхав із держдачі. За словами Гуріна, виїжджав колишній глава Генпрокуратури протягом місяця: забрав всі меблі, зняв навіть унітази й викрутив усі розетки.

Нагадаємо, у травні 2021 року Піскун повідомив, що з ним в односторонньому порядку розірвали договір оренди державної дачі, яку він отримав на 49 років ще у 2002 році.

Президент України Володимир Зеленський за підсумками засідання РНБО 14 травня пообіцяв аудит держрезиденцій в Кончі-Заспі й Пущі-Водиці, де «з часів Порошенка живе низка незрозумілих людей». За словами президента, у кінці 2014 року скасували перелік категорій осіб, що мають право на пільгове проживання на держземлі.

Він додав, що це легалізує перебування там колишніх суддів, прокурорів, правоохоронців і митників.

Зеленський згадав прізвища ексгенпрокурора Святослава Піскуна, міністрів часів експрезидента Віктора Януковича — Дмитра Табачника та Раїси Богатирьової та директора департаменту корпорації Богдан Олександра Ільїна.

У липні 2020-го Зеленський із сім’єю переїхав до державної резиденції Конча-Заспа після продажу будинку в селі Іванковичі Київської області. Зеленський розповів, що використовує резиденцію тільки як готель і планує придбати будинок для своєї родини.