Саакашвілі вже почав це робити. Він їде в Раду – Зеленський вирішив, країна на ногах

Багатьом дуже не подобаються мої рецепти реанімації української економіки. Багатьох так нажахала вірогідність того, що до Саакашвілі дослухаються, і вони втратять свої награбовані мільйони, що знов почала мусуватися тема «панаєхавшіх», сказав Михайло Саакашвлі.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Знаєте, тут все дуже просто. Українець — не той, хто вдягнув вишиванку і викрикує патріотичні гасла, а той, хто реально щось робить для країни. Так, мої рецепти порятунку України дуже жорсткі. Але вони настільки жорсткі, наскільки й дієві.

Хочете врятувати Україну — дійте. Швидко і рішуче. Все просто.

І до речі, у мене є дуже гарна вишиванка і я люблю їі носити.

В свою чергу, Деякі представники монобільшості вважають, що Міхеїл Саакашвілі є реформатором і, дійсно, може втілити певні трансформації в країні. Інші зважають на негативний досвід політика під час губернаторства на Одещині за період президентства Петра Порошенка.

Таку думку в ефірі 24 каналу висловив нардеп від партії “Слуга народу” Олександр Качура.

Він зазначив, що Саакашвілі, дійсно, має великий досвід, адже провів кардинальні реформи у Грузії. Однак висловив свої застереження щодо призначення політика на посаду віцепрем’єр-міністра.

Однак, Питання призначення Міхеїла Саакашвілі на посаду віцепрем’єр-міністра з питань реформ обговорюють всередині парламентської фракції «Слуга народу», однак остаточно депутати визначаться перед позачерговим засіданням у п’ятницю 24 квітня.

Про це Радіо Свобода сказала заступниця голови фракції Євгенія Кравчук.

«В п’ятницю ми запросили пана Саакашвілі на засідання фракції, яке відбудеться до позачергового засідання. Відповідно, всі матимуть можливість поставити питання, і ми тоді остаточно зрозуміємо, яка є підтримка у фракції з цього питання. Тобто теоретично дійсно в п’ятницю можна буде додати цей пункт до порядку денного, можливо, в те засідання, яке вже заплановане, чи інше, наприклад. Все залежить від того, як остаточно фракція визначиться після зустрічі з кандидатом», – повідомила вона.

Нардеп розповів, що вранці 24 квітня має відбутися засідання фракції “Слуги народу”, і депутати зможуть поспілкуватися з Саакашвілі. Сам Олександр Качура зазначив, що збирається запитати, навіщо Саакашвілі бути віцепрем’єр-міністром в іншій країні.

Крім цього, Олександр Качура наголосив, що парламент не погоджує кандидатуру віцепрем’єра. Це винятково воля прем’єр-міністра, він може підписати відповідний наказ без проблем, не питаючи парламент.

“Дуже добре, що з нами погоджують це питання, консультуються. Зараз думка фракції розділилась. Особисто я буду визначатися після того, як побачу стратегії, що будуть робити, – зазначив представник монобільшості.

За інформацією Кравчук, Саакашвілі вже мав зустрічі з президентом Володимиром Зеленським і прем’єр-міністром Денисом Шмигалем. Причини, чому Саакашвілі підходить на цю посаду, на думку представниці фракції, будуть точно відомі в п’ятницю, однак вона припускає, що його досвід може бути корисний в уряді.

«Як я це розумію, якраз пан Саакашвілі міг би бути корисним саме в кризовій ситуації, коли треба бути по-хорошому тараном реформ. В нього є досвід у Грузії, коли він був президентом. Якраз така посада у виконавчій владі, мені здається, більш доречна до його професійних, особистих якостей, ніж, наприклад, коли він був головою обласної державної адміністрації в Одесі… Але знову ж таки є питання, які стосуються його повноважень, якихось конкретних планів, власне, ми б хотіли почути це від нього особисто», – каже Кравчук.