Римма Зюбіна: “Третій тиждень карантину. Я обурена страшенно від того, що побачила. Люди, що ви робите? “

Третій тиждень карантину!
Я обурена страшенно!
Люди, невже слово “взаємоповага” відсутнє в свідомості багатьох, а слово “відповідальність” викликає лише посмішку, і тому порушення закону – це норма життя українця?

Пише https://vsns.co.ua

Чи може треба, як в Філліпінах вводити покарання? Тільки прошу провокаторів не шукати в цьому реченні заклики до теротизму.
Люди!!!
Чому хтось дозволяє собі свою безголовість на чужу голову перекидати?

Я не розумію, як в 200 метрах один від одного можуть існувати два об’єкта, наче з різних планет? #Novus на вулиці Лобановського, де всі касири і продавці в масках, все необхідне для дезинфекції є, все упаковане в пакети. В магазині постійно звучить аудіооголошення, про заборону входу без масок, про профілактику і т.д. і т.п. Дякую, Novus!

І от неподалік заправка #WOG на Севастопольській площі.
На дверях папірці що тут санітарна зона, і цим все обмежується.
Там продають каву, чай, чергу не порівняти з сусіднім McDonald’s, туди машин 20 стоїть. Тому на WOG люди компаніями, з друзями, весело без всяких тобі масок і, ще чого доброго – рукавичок, заходять собі, купити кавусі, і поки черга стоїть, бо каву готують вже не в залі, тому на очікування йде певний час, компанія стоїть всередині і безтурботно спілкується.
І поки я сиділа в машині, побачила, що десь 80 відсотків всіх, хто заходив на заправку – без масок.

Я, звісно, подзвонила на гарячу лінію WOG, але ж…
Я намагаюсь зрозуміти причини такої поведінки людей.
Нема довіри до влади, нема довіри до змі, не бажають аналізувати ситуацію з поширенням #COVID19. Може досі нести брєд про – “це все політика”, “це заговор”, “не сійте паніку”. Звісно, хвороби і смерть оберуть когось іншого і я бажаю здоров’я усім, хто дбає і не дбає про своє здоров’я. Але я як астматик, знаю що то таке – коли опиняєшся без ліків і не можеш дихати, коли сухий кашель не дає дихати 24/7, спати неможливо, коли кашляєш так, що втрачаєш голос, і хочеться померти, бо тоді, здається настане полегшення. Не дай Боже комусь таке відчути.

WOG у Вас є відеокамери, у Вас є всі можливості зберегти здоров’я Ваших працівників. І Ви несете за це відповідальність. Як і за здоров’я медпрацівників, які заправляють машини у Вас.

Відповідальність лежить і на кожному, хто читає цей мій пост!

За матеріалами зі сторінки Римми Зюбіної

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.