Мосейчук “підірвала” прямий ефір гнівною заявою. Гончаренко зблід

Ведуча програми “Право на владу” Наталія Мосейчук не стримала своїх емоцій і прямо в прямому ефірі сказала все, що думає про депутатів.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Черговий випуск ток-шоу цього разу відбувся за новими карантинними правилами. У студії перебувала лише ведуча і знімальна група. Глядачів у студії не було, а всі запрошені на програму гості були в он-лайні на Skype-зв’язку.

Але незважаючи на це, запрошені на програму нардепи таки зуміли влаштувати безлад в програмі, кричали і перебивали одне одного, сипали взаємними звинуваченнями, підвищували голос і доводили свою правоту, не слухаючи інших.

“Гарячі бої”, зокрема, влаштували народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Дубинський і депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко.

Насилу заспокоївши обох, Мосейчук сказала все, що накипіло за багато часу.

“Можна я поділюся з вами тим, що я відчуваю Я звичайна українка, я ходжу і голосую, я дивлюся ваші виступи, політиків. І чесно кажучи, так соромно … Тому що приходить одна влада-киває пальцем на попередників. Приходить нова влада, і знову є претензії до цих “папередніків”. І чесно кажучи, ви так задовбали. Тим, що ви постійно звинувачуєте один одного і не можете навести порядок в цій країні. Ви приходите до керма, лише для того, щоб потім звинуватити інших. Таке складається враження. Не ображайтеся, будь ласка, але це правда “, – емоційно зізналася Наталія Мосейчук.