Режим надзвичайної ситуації! З’явилася екстрена новина з Києва. Епідемічна криза

У Київській області через коронавірус введений режим надзвичайної ситуації. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київської обласної державної адміністрації в Facebook.

Пише http://www.replikanews.org

Рішення ухвалене 18 березня на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. «Проаналізувавши епідемічну ситуацію на території Київської області, викликану вірусом COVID-19, вирішили класифікувати її як« Медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня ». І тимчасово ввести на території Київської області режим надзвичайної ситуації », – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав закон про заходи проти поширення коронавіруса, який вчора прийняли депутати Верховної Ради на позачерговому засіданні.

Така інформація з’явилася на порталі українського парламенту в середу, 18 березня.

Так, закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)” передбачає посилення або введення штрафів за порушення правил карантину. Також, за порушення санітарних норм українці можуть опинитися за гратами на строк до 8 років в’язниці.