“Бенкет під час коронавірусу”: Оксана Марченко похвалилася дорогим відпочинком. Українці обурені

Дружина скандального українського політика Віктора Медведчука, знаменита журналістка і телеведуча Оксана Марченко, показала чергове відео зі свого відпочинку на березі океану. Цього разу знаменитість вирішила поділитися відео, на якому зображений захід сонця. Романтична публікація з’явилася на особистій сторінці Марченко в «Інстаграм». «Друзі, за кожним заходом неодмінно настає світанок! Головне – вірити! », – підписала кадри журналістка.

Пише http://bbcccnn.org


Українці обурені: Люди гинуть, а ці вбивці тільки катаються за свої гроші”, “Навіть Коронавірус не злякав”, “Які цинічні”, “бенкет під час коронавірусу”.

Нагадаємо, Оксана Марченко, показала підводний світ, який бачила на власні очі. При цьому, знаменитість розповіла про проблеми. Зокрема, Марченко торкнулася теми зникнення коралових рифів. Вона вказала, що ця частина підводного світу мільйони років існувала в гармонії зі світом, а в наші часи вони зіткнулися з глобальним потеплінням і згубними діями людини. За словами Оксани, зараз їм загрожує зникнення. Про це знаменитість написала на своїй особистій сторінці в «Інстаграм», при цьому виклала відео свого занурення в підводний світ.