Рани і жахливий біль: українка розповіла про ліки від Коронавірусу. “Витягнули” з того світу

Українка Павліна Шимбір, яка вже більш як десять років працює на заробітках в Італії, змогла видужати від коронавірусної хвороби завдяки експериментальному лікуванню, розробленому італійськими лікарями.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Про це повідомляє видання Експрес.

“Мій організм ослаблений через цукровий діабет, з яким живу вже три роки. Тож я — у групі ризику. Одного вечора в мене почалася лихоманка, температура трималася на позначці 37,2 градуса. Я зателефонувала сімейному лікареві. Вона дала деякі рекомендації. Я виконувала їх, але легше не ставало”, – розповідає жінка.

Коли ж українці стало зовсім зле, її госпіталізували медики в захисних костюмах. Однак зловісні “пригоди” на цьом лише починалися: у лікарні не було достатньої кількості апаратів штучної вентиляції легень, і Павліна Шимбір направили до Болоньї. Там їй і довелося зіткнутися з пропозицією експериментального лікування.

“Чула, як медики вирішували мою долю. Близько години вони дискутували, чи варто взагалі мене рятувати, бо сумнівалися, що з таким високим показником рівня цукру я виживу. Дехто казав, що краще надати невідкладну допомогу іншій людині, яка має більше шансів. І все-таки вирішили спробувати рятувати мене. Я лежала і молилась… Медики повідомили, що лікування проводитимуть за експериментальною методикою”, – розказує Павліна Шимбір.

Новітнім лікувальним засобом виявилися антивірусні препарати, розроблені італійськими науковцями. Також українка приймала низку антибіотиків.

“Уже через три дні відчула покращення. Щоправда, через велику дозу ліків почалась алергія — у роті все вкрилося ранами, полущилась шкіра на кінцівках. Їсти дуже хотілося, біль у шлунку був такий, що важко передати”, – ділиться своїм нелегким досвідом жінка.

Врешті-решт, українка одужала. “Лікарі вітали мене, а я їх. Дали сертифікат, що я пройшла експериментальне лікування. Якщо той антивірусний препарат виявиться справді ефективним — у квітні його можуть запатентувати та запустити у масове виробництво. Додому мене відвезли швидкою допомогою. Двічі на тиждень забиратимуть на денний стаціонар — маю пройти курс спеціальної дихальної гімнастики. Я вдячна лікарям за мій порятунок”, – розповіла Шимбір.