Був справжньою зіркою шоу-бізнесу: відомий українець розбився в ДТП. Розрізало

У Росії трагічно загинув відомий блогер, громадянин України Павло Петель. Він розбився у ДТП в Підмосков’ї. На Сімферопольському шосе Mercedes на швидкості близько 200 км / ч влетів у фуру, яка стояла на заправці. Половину салону просто розрізало, Павло Петель сидів попереду на пасажирському сидінні і загинув миттєво.

Пише https://puer.org.ua

Про трагедію повідомляє Telegram-канал Mash.Павла Петеля шукали дві доби і тільки зараз його рідні змогли встановити, що він загинув в аварії в Подольську.

Блогер прямував до Москви з міграційного центру в Сахаровому. Зупинив попутку, яка виявилася фатальною. Її водій на швидкості близько 200 км / год врізався у вантажівку. Всього в автомобілі перебували 4 людини – водій і 2 пасажири загинули на місці. Ще одна людина вижила.

Павло Петель був громадянином України, а в Росії найближчих родичів у нього немає – так що в нинішній ситуації можуть виникнути складності з похованням тіла на Батьківщині.

Петель відомий своєю участю в шоу «Давай одружимося» і епатажними появами в жіночому одязі і з макіяжем. Він також вів відеоблог на платформі YouTube, де в образі «багатої жінки» розповідав про тренди в одязі і міркував про моду.

Підтримував Павло свою популярність в світі шоу-бізнесу завдяки вечіркам.