“ПИТАННЯ КОРОНАВІРУСУ У ТОМУ, ЩО ВИ ТЕЖ НИМ ПЕРЕХВОРІЄТЕ. РАКОМ, МОЖЛИВО, НІ, ТУБЕРКУЛЬОЗОМ НІ, СНІДОМ НІ, А КОРОНАВІРУСОМ – ТАК”, – МИРОСЛАВ ГАЙ

“Останнім часом все більше читаю на просторах інтернету таку собі маніпуляцію щодо епідемії коронавірусу. Мовляв, від раку, грипу, автокатастроф, туберкульозу помирає набагато більше людей ніж від цього коронавірусу, а пандемія – то наслідок змови, інформаційної війни, тощо”, – пише у своєму блозі Мирослав Гай, передають Патріоти України, і продовжує:

“Те, що росіяни дійсно масово дезінформують щодо пандемії та природи вірусу – це правда. Доповіді на цю тему вже зробили розвідки різних країн світу. Те, що є висока імовірність того, що вірус рукотворний, а не результат погано просмаженого кажана, теж лунає все частіше у безпековому середовищі.

Пише http://info-life.in.ua

Я днями розмовляв з фахівцями інституту епідеміології. Перехворіє 80% популяції за їх оцінкою. У більшості хвороба пройде навіть без симптомів, або як звичайне ОРВІ. Помре за різними оцінками від 3 до 10 відсотків захворілих. Для США зараз прогноз був 2 мільйони людей в найгіршій ситуації і вони вважатимуть успіхом, якщо цифра загиблих буде до 200000 людей у цьому році.

Для України – рахуйте самі. Питання стоїть саме в цих відсотках. Звичайно проблемою пандемії маніпулюють уряди країн в свою користь, але, на жаль, це не автокатастрофа, не рак, не війна, не грип.

Загрузка…
І коли епідеміологи просять вас посидіти вдома, то це тому, що в сусідніх країнах вже пекло на землі. Подивіться новини Нью-Йорку, Іспанії, Італії… Не питання чи ви захворієте. Питання – коли і чи буде в цей час поруч з вами здоровий лікар, не зайнятий апарат ШВЛ, та взагалі лікарняне ліжко, якщо, не приведи Господь, ваша хвороба проходитиме з ускладненнями. Тож будьте здорові. Бережи Вас Господь”.