Проводить термінову зустріч! Зеленський вразив українців вчинком. Приїхав на велосипеді

У суботу, 6 червня, президент України Володимир Зеленський влаштував зустріч з представниками ЗМІ з приводу Дня журналіста. Вона проходить зараз в Заліссі під Києвом. На зустріч глава держави прибув в футболці, спортивних штанях і на велосипеді.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Про це повідомляє ТСН.

Зустріч з журналістами проходить у неформальній обстановці, в зв’язку з чим, Зеленський вирішив змінити діловий костюм на спортивне вбрання.

Уточнюється, що в програмі зустрічі є катання на велосипеді.

Нагадаємо, в травні 2020 року Національний союз журналістів України зафіксував чотири напади на працівників ЗМІ. Три з них пов’язані зі зйомками щодо дотримання карантину в країні.

Раніше ми писали, що з початку року на журналістів нападали 15 разів. Велика частина жертв – жінки. Багато неприємних інцидентів з працівниками ЗМІ відбулося саме за час карантину. Він спровокував різке зростання кількості нападів на журналістів.

У День журналіста генеральний прокурор Ірина Венедиктова розповіла, що в країні бути представником цієї професії небезпечно. Вона розповіла про нерозкриті справи і похвалилася, що особисто контролює справи про перешкоджання журналістській діяльності.