Пост росіянина про Україну рве мережу: «Для начала. Украина — это не Россия…»

Один лайк – один факт. Винесено з твіттера. Для початку. Україна – це не Росія. Ні маленька Росія, ні частина Росії. Це абсолютно окрема країна, інакше влаштована і з зовсім іншими людьми.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Менталітет українців разюче відрізняється від менталітету росіян. Це усереднено, звичайно, але все таки. І в кращу, як на мене, сторону. В Україні найважливіше це репутація. Якщо в Москві ти переїхав на іншу сторону проспекту і почав з нуля, то тут, якщо ти напаскудив в Івано-Франківську, то через півроку в Сумах дізнаються про тебе як про ненадійного п

Давайте про ціни і вартість життя. Ціни в Україні реально сильно нижчі за російські. На все, крім автомобілів. Бензин був дорожче, але начебто РФ наздогнала майже. При тому, що Україна свого бензину майже не виробляє.

Комуналка в Україні, до речі, теж нижче. Я 4 роки тому в Москві щомісяця сплачував (не знаю, як зараз) за 2-кімнатну квартиру близько 5 000 рублів (2500 грн) – газ, світло, вода. То зараз за таку ж в Києві плачу влітку 500 грн, а взимку ну максимум 2000.

З пенсіонерами теж ситуація неоднозначна. Пенсії – низькі. Правда їх в цьому році дуже сильно додали. Але на комуналку у всіх пенсіонерів субсидія, і ніякі «тисячі гривень» вони не платять.

Ціни на продукти. У центрі Києва вони може і трохи менше московських, але варто трохи від’їхати – в 2 рази менше точно. Причому продукти якістю в рази краще

Так, саме що українські продукти, будь-які, в рази якісніше і смачніше і російських, і найчастіше, європейських продуктів. І дешевше.

Люди, що приїжджають в гості росіяни їдуть з повними сумками м’ясних і сирних продуктів – завжди.

За російську мову, зрозуміло, нікого не переслідують. Нормальна ситуація розмови двох людей: один говорить російською, а другий на українському. Постійно так. І ніяких проблем. Ну а те, що чиновники або там радіо повинно говорити на державному – це нормально.

Так, я 4 роки їжджу по Україні на машині з російськими номерами. Від Львова до Одеси, від Вінниці до Путивля. Рівне НУЛЬ конфліктних ситуацій. НУЛЬ.

У Києві класний клімат. Ну після Москви вже зовсім точно. Коли у тебе зима не з жовтня по квітень, а з кінця листопада по середину березня це підкуповує. А літо завжди тепле, навіть якщо і дощове як зараз

Дороги в Україні говно. Були. В останні два роки пекельний бум по ремонту доріг. Причому скрізь, а не тільки навколо мільйонників. У простих селах фігачат асфальт, плитку на тротуарах, реконструкції шкіл … .Просто масово і всюди.

Взагалі зараз Україна розвивається шаленими темпами. Для багатьох це може бути дивно, але це факт

Українські жінки найкрасивіші. В середньому, зрозуміло, що як красуні, так і не дуже, є скрізь. Але відсоток охрененно красунь в Україні найбільший. Максимальний, я б сказав.

Ще в Україні всім начхати на твою національність. Якщо в РФ відразу визначають – ти чорний, ти єврей, ти ще хтось … .Тут всім начхати. Ти вважаєш себе українцем і любиш країну – ти українець. Навіть якщо ти маорі.

Про сумне. У 14-15 роках в супермаркетах стояли візки для допомоги армії. І майже кожен туди клав продукти і в коробочки гроші. Я теж. Зараз армія постачається як годиться, але подекуди візки стоять, і вони ніколи не порожні.

Так, частина двох східних областей окупована проросійськими бандитами і регулярними частинами російської армії. Це навіть не обговорюється, тому росія примудрилася знайти собі смертельного ворога на століття. Бля * ь, навіщо?

Безумовно, Крим – це Україна. Хоча і тимчасово окупована

Після введення обмежень на російську музику і кіно сталося диво. Як гриби повиростали зовсім шикарні українські гурти та українські фільми. Набагато крутіше тих, які були російські.

Навколо мене величезна кількість людей, які в 14-15 роках бігли з Донецька чи Криму. Багато хто залишився без усього. Тепер вони живуть скрізь, від Краматорська до Львова. Багато дуже круті. Вони з нуля підняли всі. Дуже їх люблю.

В Україні кошмар з громадським транспортом. Маршрутки краще тук-туків, але не набагато. І це пиз * ец.

У мене прапор України на балконі висить і на дзеркалі в машині. Чи не тому, що «треба», а тому що я цю країну щиро люблю. І людей.

Природа в Україні – шикарна і фотогенічна. Причому є всі. Бракує особисто мені таких гір, як на Алтаї – ну немає. Все інше є і навіть більше

Про курорти і туристичні міста. Одеса просто переповнена. Одеса дорожче Києва. Львів битком. Узбережжя Миколаєва і Херсона розвивається якимись пекельними темпами. Туристів з Білорусі, країн Балтії, Східної Європи – море. Просто море.

Дико дратує Лоткова різноманітність. Ні, повинні бути і намети з телефонами, і лотки з шаурмою – але, б * ять, не так же. Це пиз * ец. Але – це помре саме з ростом економіки.

О, про безвіз. Ну зрозуміло, що кожен спілкується в своєму колі. Але моє коло не мільйонер, а простого середнього класу. Так ось, злітати до Відня лоукостером на вихідні – це нормально. І популярно

Вартість оренди квартири в Києві – хороша велика одиничка прямо на окружній – 6-7 тисяч гривень. На Печерську (це як всередині Садового в Москві) можна зняти за 12. Будинок в приватному секторі всередині міста в 10 хвилинах від Майдану (так, у нас і так можна) – за 15. З городом і собакою.

Ось за що я люблю Київ – це за рельєф і приватний сектор. Реально, в центрі міста біля Майдану. 5 хвилин в одну сторону – ти на пляжі, шикарному, обладнаному. 5 хвилин в іншу – ти в селі. З хатками і котеджами, яблуневими садами. 5 хвилин в третю – і ти в старому Подолі

У мене друг живе в Краматорську (був звільнений від орків в 14 році) і працює на заводі з виробництва промислових вітрогенераторів. Вони утикані ними весь південь України вже.

Україна – столиця музичних фестивалів і професійних виставок всієї Східної Європи. Наші Атлас і Бандерштадт, або Агро-експо це таке … .московское «нашестя» просто лежить у порівнянні з цим

В Україні в місцях масових гулянь можна продавати алкоголь. Навіть міцний. Навіть такий міцний, що … ..И при цьому в місцях масових гулянь п’яних практично немає. Порівняю з Москвою. Там навіть пиво не можна. А п’яних валом.

Де за 4 роки я був по областям: Київ, Житомир, Чернігів, Суми, Харків, Одеса, Полтава, Вінниця, Хмельницький, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль. Більше поки ніде. Але все це і на машині теж. І на поїзді)

Про зарплати цікаво. На жаль, поки що в Україні величезний відсоток сірих і чорних зп. На жаль. Але – в Києві 10 000 гривень може отримувати продавець або кур’єр. Якщо є житло – це досить навіть для того, щоб хоч раз на рік пити каву у Відні

Я знайомий і дружу з багатьма ветеранами АТО. Немає проблем, що я росіянин і у мене паспорт. Взагалі ні. Оцінюють не по паспорту, а по справах.

Коли до мене приїхала мама з Москви, вона довго вдивлялася в обличчя офіціантів і будівельників, і не могла повірити, що вони не з Середньої Азії.

Я дуже страждаю від відсутності в Україні потужної порожистій річки, типу як в Карелії. Тиса, Буг – це красиво, але не те … Ну немає так немає.

О! Про алкоголь. В Україні шикарне пиво, що підтверджують приїхали німці і чехи, і відмінне вино – ті ж Трубецкие.

Про сир: в Україні про * уітельнейшіе фермерські сири. Це пиз * ец і відрив башки. На рф точно немає. В принципі.

Послухайте, я дуже хочу знайти якесь го * але про Україну і написати його сюди. Але не виходить. Моє життя до 15 року і після 15 року це 2 різних життя.

І друга крутіше.

Володимир Мальцев

І про це завжди треба пам’ятати.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !