Поліція виловлює школярів, які не сидять вдома на карантині

Із 12 березня в Золотоноші – карантин. Заняття скасовано у всіх навчальних закладах міста. Як і по всій країні, таким чином тут відреагували на Постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»

Пише http://iihala.pp.ua

«Представники поліції, служби у справах дітей, відділу освіти контролюють дотримання законодавчих актів серед молоді міста. Закликаємо не виходити без необхідності у місто, дотримуватися карантинного режиму, аби убезпечити себе від можливого захворювання. У разі не дотримання законодавчих актів молоддю, відповідальність у вигляді адміністративного правопорушення понесуть батьки. Іще раз закликаємо обмежити будь-які контакти», – йдеться в заяві міських служб.

У разі не дотримання законодавчих актів молоддю, відповідальність у вигляді адміністративного правопорушення понесуть батьки. 

«Карантин є карантин. В країнах ЄС вже війська в міста вводять. А ми у себе не можемо вирішити, щоб діти дома побули деякий час. Давайте і у себе запустимо ситуацію так, як це зробили європейці?», – коментує таке у фейсбуку керівник управління ЖКГ Золотоніської міської ради Олександр Флоренко.