Поки Ви Спали! Під Будинком Венедіктової Сталося Немислиме, Гнівна Заява Генпрокурора: Викрила Всіх

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова відреагувала на протести під її будинком через справу про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк, заявивши, що тих, хто прийшли, не можна назвати правозахисниками.

Пише https://puer.org.ua

Своєю позицією вона поділилася вночі 28 квітня на сторінці в Facebook.“Правозахисники не приходять волати на дитячі майданчики, не плюють в пісочниці, не лякають пенсіонерів. Правозахисники – це зовсім про інше. Орган досудового розслідування, відреформована прокуратура і відреформований суд – це не те, 2 роки розслідування, кількість слідчих і прокурорів, що в рази перевищує кількість осіб із фаєрами – це не те, є тільки власне бачення як має бути…, але це також неточно. 55 томів справи – не цікавить”, – обурилася вона.

“Ви хочете правди? – Почався процес ознайомлення з матеріалами слідства”, – додала генпрокурорка.

Нагадаємо, увечері 27 квітня після того, як Офіс генпрокурора оголосив про завершення досудового розслідування справи про вбивство Катерини Гандзюк, активісти прийшли з протестом під офіс президента і будинок Венедіктової. Протестувальники звинуватили генпрокурорку в розвалі справи.

Мітингувальники встановили біля будівлі портативну колонку та вигукували гасло “Венедіктова, виходь!”. Крім того, вони написали фарбою на асфальті “Тут живе подруга вбивць” та вимагали відставки генпрокурорки.

У свою чергу, адвокатка сімей Небесної Сотні Євгенія Закревська пояснила причини бунту активістів, зазначивши, що вважає останні заяви Офісу генпрокурора та СБУ зливом резонансної справи.