Поки у всьому світі ціни на продукти падають через пандемію, в Україні вони зрости на 80%…Їжа в Україні продовжує дорожчати так як усі мережі належать олігархам…

Поки у всьому світі ціни на продукти падають через пандемію, в Україні вони почали рости на 80%.

Українські олігархи звикли, що будь-яке горе і бідність людей це величезний заробіток для них.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

На превеликий жаль, шакали почали діяти рівно також, як це відбувалося в 90-их роках …

Їжа в Україні продовжує дорожчати. Журналісти писали, що багато торгових мереж з початку карантину на хвилі ажіотажного попиту підвищили ціни на продукти харчування до 80%. Всі мережі належать олігархам.

Велика роздрібна мережа АТБ заявила, що змушена підвищувати ціни, так як їх масово переглядають постачальники. Що, втім, самі постачальники, спростували. Це нахабна брехня!

Але з тих пір ситуація змінилася в гіршу сторону – ціни виросли ще більше. Так, за даними Українського клубу аграрного бізнесу, «золотими» стають овочі

«Борщового набору» (картопля, капуста, цибуля, буряк, морква) б’є всі рекорди за цінами. Скажімо, цибуля подорожчав удвічі, а капуста на 86% (до 8,46 гривень за кілограм). Морква подорожчала на 48% (до 8,1 гривні, буряк – а 47% (до 8,45 гривень), картопля – на 39% (до 16,8 гривень).

За даними аналітичного відділу оптового ринку «Шувар» на 27 березня, продовжують рости ціни практично не всі продукти.

Так, буряк буквально за кілька днів подорожчала ще на 17%, гарбуз на 3%, капуста на 8%, картопля на 21%, цибулю на 28,5%. Зниження цін зафіксоване лише на огірки (на 4,7%), редис (на 53%), томати (близько 1%).

Ростуть ціни також на крупи, зокрема, гречку.

На 18 березня гречка підскочила в ціні на 20-25%, розповідав журналістам глава Асоціації постачальників роздрібних мереж Олексій Дорошенко. А до 28 березня ціна підскочила вже на 50% (до 55,6 гривень).

Минулого тижня олігархи провели сходняк, де була досягнута домовленість.

Всі ціни підвищити на 80%! Коронавірус це золота можливість обміняти гроші простих людей на прострочені товари