Переляканий Зеленський залишився один, Комаровський видав страшну таємницю: Розвели і радіють

Лікар, кандидат медичних наук та телеведучий Євген Комаровський поділився, що президенту Володимиру Зеленському немає з ким обговорити ситуацію щодо небезпечного вірусу з Китаю, через який у світі оголошена пандемія.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Біля глави держави нікого немає, він боїться всіх, нікому не вірить і знає, що доручити нікому “ніхрена” не можна, розповів медик в інтерв’ю Big Money.

За його словами, Зеленський за час перебування на посаді президента 150 раз переконався у тому, що нікому не можна вірити, що найближчі розведуть, обдурять, підставлять та будуть обговорювати, як вони розвели президента, і радіти.

“Поруч з президентом нікого немає, нікого… тобто президент боїться всіх, тому що він нікому не вірить, ну і я так розумію, що за той час, що він побув президентом, він 150 раз переконався у тому, що нікому вірити не можна”, – заявив експерт.

Комаровський додав, що українському лідеру нема кого поставити поряд з собою, щоб сказати: “Ми тут обговорили…”.

“…Якби я був президентом зараз, сказав суспільству, перше – …сьогодні, коли країна опинилася на порозі свого існування…, і ми багато років фінансували Академії медичних наук, і ось зараз виклик стоїть перед нами, ми побачили, що – фігушки, …і я візьму зараз ці три мільярди гривень і поділю, і у мене кожен лікар буде отримувати 2 тисячі доларів на місяць…”, – сказав медик.

Окрім того варто додати, що Лікар Комаровський зазначив, що через пандемію вірусу COVID-19 у світі в найгіршому сценарії за наступний рік-два загинуть люди, які чутливі до хвороби.

“Найгірший сценарій це приклад Італії та Іспанії. Величезна кількість людей похилого віку помирає, система охорони здоров’я не справляється. Більш гіршого сценарію я не бачу.

На віддалену перспективу найгірший сценарій полягає в тому, що все повториться. Тобто у нас не буде стійкого імунітету чисто через особливості цього вірусу. Ну або вірус буде мутувати, і ми не отримаємо можливості створення адекватної вакцини”, – повідомив медик.

Окрім цього Євген Комаровський заявив, що карантин можна буде скасовувати після того, як протягом 28 днів не буде зафіксовано жодного нового випадку інфікування.

Лікар зауважив, що прийняття рішення щодо скасування чи продовження вірусного карантину в Україні прийматиметься на основі дій та рішень європейських країн.

Комаровський підмітив, що українські політики, часто, на жаль, оглядаються на європейських, тож цілком ймовірно може виникнути ситуація “ми теж не гірші, давайте скасуємо”.

Комаровський наголосив, що карантин вводиться задля того, аби сповільнити поширення інфекції в межах країни, і відповідно допомогти системі охорони здоров’я протистояти даному виклику.