“П’є антибіотики та міряє температуру”. Потап стривожив новинами про стан свого здоров’я. “Усе тисне!”

Український продюсер і репер Потап розповів про те, як напругу через пандемію коронавірусу в сукупності з поганим самопочуттям породило у нього паніку, і поділився методами усунення підвищеної нервозності у зв’язку з щоденним інформаційним потоком негативу і тривожних новин.

Пише http://bbcccnn.org

Про це артист висловився у новій програмі 2POpodcast на однойменному YouTube-каналі.

Темою першого випуску став карантин. Потап зізнався, що, як і багато з українців, піддався паніці, став більш недовірливим і почав шукати у себе симптоми коронавірусу.

«На мене тисне так! Я перевіряю температуру, у мене постійно щось болить. Ще вирвав зуби, у мене на тлі пекельного болю від того, що мені видалили три корінних зуба, і обколотий і під антибіотиками, я весь час на висадці. Я весь час шукаю ліки!» – розповів продюсер.

Не тільки він, але і його дружина, співачка Настя Каменських переживає через останні подій у світі і приймає все близько до серця. Подружжя обговорює свій стан і налаштовує один одного на позитивний лад. Втім, у продюсера є і власні методи протистояти паніці.

«Потрібно, як мінімум, спілкуватися. Не потрібно “зариватися” в новини, а треба дивитися розважальні передачі, розмовляти з родичами, зідзвонюватися, передавати енергію. Це тонке душевне налаштування допомагає справлятися з труднощами!» – дав поради репер.