Нова інтернет-загадка: Вся Мережа обговорює “зниклі ноги” дівчини. Ви будете здивовані коли дізнаєтеся в чому являється причина…

У соцмережах бурхливо обговорюють чергову оптичну ілюзію. На знімку, який виклав користувач Reddit, сфотографовано кілька дівчат, ноги однієї з яких “зникли”.

На дивані сидять п’ять дівчат, проте видно лише чотири пари ніг. Деякі користувачі перевели все в жарт і заявили, що дівчина є “диванним кентавром”. Хтось заявив, що справжня загадка полягає не в ногах дівчини в центрі дивана, а в довжині ніг тієї, що сидить на підлокітнику. Були й ті, хто відмовилися будувати здогадки і заявили, що чекатимуть на правильну відповідь.

Проте багато хто запропонував, що насправді ноги нікуди не “зникали” – річ у тім, що двоє дівчат, які сидять ліворуч, одягнені в чорні джинси, але розгледіти обидві пари ніг дуже складно.

У соцмережах уже не вперше сперечаються про оптичні ілюзії. У листопаді користувачі активно обговорювали колір шльопанців і не могли вирішити, які вони насправді – чорно-блакитні чи біло-золоті. Минулого року користувачі розділилися на два табори через колір сукні.