Невже це правда?.. Індійсьkий пророk Абіг’ї Ананда дав новий прогноз, kоли заkінчиться війна в Уkраїні. Від його слів йдуть мурашkи по тілу.. (ВІДЕО)

Індійський астролог і пророк Абіг’я Ананд назвав терміни завершення війни в Україні та поділився припущеннями, що чекає світ у найближчому майбутньому.

Про це пророк заявив у своєму зверненні, зумовленому необхідністю донести людству дуже важливу інформацію.

Абіг’я Ананд ще восени 2021 року повідомив про масштабну подію, яка кардинально змінить наявний світопорядок у період між груднем 2021 та квітнем 2022 року. Причиною всього він вказав на протистояння Сатурна і Марса. Саме в цей час у лютому 2022 року Росія вдерлась до України.

Ананд наголосив, поки Сатурн перебуває в Марсі, до листопада 2023 року війна триватиме і бойові дії не припиняться.

У найближчому після цього майбутньому, світ очікують такі зміни, які люди раніше навіть не могли уявити. Головне в цей період зберігати духовну чистоту та віру“, – заявив пророк.

За словами Ананда, існує лише один спосіб пережити важкі часи – люди мають об’єднатися для подолання цих випробувань. Крім того, він радить бути добрішими до тварин та природи, щоб очистити свою карму.

Раніше “Апостроф” повідомляв, що, за словами тарологів, цивілізаційний конфлікт між Україною та Росією буде тривати мінімум до 2029 року в тому чи іншому вигляді.