НЕСПОДІВАНО ТА ПОСЕРЕД НОЧІ: МОЗ ПРОВІВ «КОРОНАВІРУСНУ» СПЕЦОПЕРАЦІЮ В МИКОЛАЄВІ

У Миколаєві людей, що хворіють на пневмонію, яким раніше були поведені тести на COVID-19, перевірили на наявність коронавіруса в лабораторії іншої області.

За результатами цих досліджень коронавіруса у пацієнтів також не виявили. Про це заявив у четвер, 9 квітня, під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, чия машина потрапила в ДТП в Миколаєві, передають Патріоти України.

Пише http://info-life.in.ua

— Ми вночі провели спецоперацію: взяли в одній з лікарень у хворих з пневмонією зразки і доставили їх не в цю вірусологічну лабораторію, а в іншу, яка знаходиться за межами області. Результати, які ми отримали, підтверджують, що дослідження збігаються, — сказав Віктор Ляшко.

Миколаївська область, як і раніше, — єдина в Україні, де не виявлено жодного зараженого коронавірусом. У той же час мер Миколаєва Олександр Сенкевич заявив, що в квітні в місті відкриють нову лабораторію для обстежень на коронавірус.- Це нова тест-система, яка вже є в аеропортах «Жуляни» і «Бориспіль».

Ми такий же апарат матимемо в Миколаєві на базі нашої першої лікарні. Таким чином, у нас з’явиться власна міська лабораторія, яка буде проводити тести всім бажаючим за гроші. А для того, у кого є підозри по анамнезу, тести проведуть безкоштовно», — зазначив Сенкевич.