Неймовірно! Історія крихітної 5-річної дівчинки, яка відверто ДИВУЄ.. (ФОТО)

Лікарі були переконані, що дитина не проживе і півроку.

Вперше побачивши маленьку Шарлотту Герсайд, оторопіли навіть лікарі. Таке вони побачили вперше. Новонароджена дівчинка виявилася жертвою надзвичайно рідкісної форми карликовості. У світі не знайдеться навіть десятка людей, схожих на неї!

На думку медиків, у англійської Дюймовочки просто не було майбутнього. Життя, втім, спростувало їх точку зору. Шарлотта успішно відсвяткувала п’ятиріччя і навіть пішла в початкову школу. Зріст крихітки – 68 сантиметрів, а важить дитина менше п’яти кілограмів!

При народженні дівчинка була такою маленькою, що батькам доводилося купувати для неї ляльковий одяг. Навіть зараз за габаритами Шарлотта знаходиться ближче до домашньої кішки, ніж до людської дитини.

Найцікавіше, що до появи на світ незвичайної дочки у її батьків, Скотта і Емми, вже були діти. Три сестри дівчинки, Хлоя, Сабріна і Софі, з’явилися на світ без будь-яких патологій.

Варто зауважити, що завдяки любові рідних, Шарлотта Герсайд живе повним життям. Маленьку опікують сестри, а мати з батьком її просто обожнюють. Мама Емма розповіла:

“Вона вже особистість і поводить себе, як звичайна п’ятирічна дитина. І вона не така тендітна як ви думаєте!”

Коли дівчинка народилася, вона важила всього близько 908 грам і була в довжину всього 25 сантиметрів. Її довелося одягати в ляльковий одяг. Навіть зараз Шарлотта за розмірами лише трохи – трохи більше домашньої кішки. У Шарлотти є дві старші сестри 12-річна Сабріна і 8-річна Софі, обидві абсолютно звичайні дівчинки.

З тих пір як “лялечка” Шарлотта з’явилася на світ, її батьки доклали чимало зусиль, щоб їхня незвичайна дитина жила звичайним життям серед звичайних людей. Батьки діляться:

“Ми не знаємо, як довго вона ще проживе, не знаємо, що з нею буде через рік, у неї ослаблена імунна система, є проблеми з печінкою (кіста), проблеми психічного характеру, але поки у неї є можливість жити в світі людей і спілкуватися з ними.”

sharlotta2
sharlotta3