“Негайно, просто негайно, без затримок!”: Зеленський дав термінове доручення. “По всій країні”

Президент Володимир Зеленський доручив негайно розібратися із ситуацією у Миколаївській області, де офіційно не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус.

Про це повідомляє пресслужба офісу президента після щоденної наради щодо протидії COVID-19 в Україні

Пише https://www.presentnews.biz.ua

“Ціла область у нас залишається під питанням. Ми не знаємо, скільки людей там можуть бути хворими на COVID-19, а відтак не можемо оцінити ризиків поширення хвороби. Негайно, просто негайно, без затримок необхідно розібратися з цим”, – йдеться у повідомленні.

Зеленському повідомили, що на Миколаївщині проводиться дуже мала кількість тестувань, до того ж є питання до якості засобів, за допомогою яких роблять аналізи.

Також під час наради обговорили фінансування лікарень всієї країни через зміну системи направлення коштів після впровадження другого етапу медреформи.

Зеленський наполіг на забезпеченні засобами захисту неопорних лікарень: “Забезпечити лікарів треба терміново по всій країні”.

Вранці 9 квітня в Миколаїв прибув головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, який планує розібратися, чому в Миколаївській області не зафіксовано жодного випадку коронавірусу.

За результами свого візиту Ляшко повідомив, що все побачене його задовільнило. Коронавірусу на Миколаївщині він не знайшов.