“Назавжди залишиться втіленням жіночої краси” Пішла з життя легендарна акторка. Довго боролася з хворобою

Померла співачка і актриса Тетяна Паркина. Інформація про це з’явилася на сайті Спілки кінематографістів Росії.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Зірка фільмів «Не можу сказати” прощай “» і «Дочки-матері» померла 6 травня після важкої і тривалої хвороби. Їй було 68 років.

«Тетяна Олексіївна назавжди залишиться в нашій пам’яті інтелігентної, талановитою актрисою, втіленням жіночої краси, сердечності. Світла пам’ять!” – йдеться в повідомленні.

Там же розповіли, що Паркина володіла найпотужнішим вокалом. Ще будучи студенткою Всеросійського державного інституту кінематографії (ВДІК), вона часто виступала з романсами.

У перервах між зйомками актриса гастролювала з Московським об’єднанням музичних ансамблів. З 1980-х рр. вона повністю присвятила себе співочої діяльності. На початку 2000-х Тетяна повернулася на екран і знімалася в серіалах.

Паркина народилася 13 квітня 1952 року в Ризі. Після закінчення ВДІКу виступала на вокальної сцені, а також працювала в Московському об’єднанні музичних ансамблів. Популярність їй принесла картина Бориса Дурова «Не можу сказати” прощай “», що вийшла в 1982 році. У ній актриса виконала роль Марти. Серед інших серіалів і фільмів з її участю – «Заздрість богів», «Червоне і чорне», «Башмачник», «Капітан” Пілігрима “», «Оплески, оплески …» і «Крик дельфіна».