Навіть Пу не чекав такого повороту.. Росіяни пішли на крайнощі через коронавірус. Протримайтесь хоч 20 секунд

Жителі поселення Ногір у Північній Осетії (РФ) спалили вежу стільникового зв’язку в зв’язку з побоюванням можливого введення мережі п’ятого покоління 5G.

Прихильники теорії змови вважають, що пандемія COVID-19 несправжня. Вона нібито вигадана, щоб загнати людей у резервації, поставити антени 5G, опромінити і чіпувати. Про це глава республіки В’ячеслав Бітаров розповів 2 травня на онлайн-зустрічі з журналістами, передає ТАСС.

Пише https://world-news.video

Через пожежу на вишці населення села – близько 12 тисяч осіб – залишилося без зв’язку.
“Багато хто стверджує, що коронавірусу немає, жодної небезпеки немає, що це організовано якимись світовими силами… Вони мені це доводили, але я з ними сперечатися не став.

Однак, на жаль, вони йдуть і далі, зокрема, недавно спалили антену МТС поруч із селищем Ногір. Кожного дня йдуть дзвінки в мою приймальню, щоб зв’язок налагодили”, – додав глава Північної Осетії.

Додамо, 20 квітня біля Будинку уряду в центрі Владикавказа зібралися мітингувальники, які вимагали скасування режиму самоізоляції. За різними оцінками, в акції брали участь від півтори до двох тисяч місцевих жителів, які прийшли на мітинг без засобів захисту і не дотримувалися дистанції.