“Ми всі плакали”, — медсестра організувала весілля для вмираючого від Covid-19 в останні години його життя

Дівчина прийшла на своє перше нічне чергування 20 квітня. В ході перезміни колеги розповіли Софі, що у відділенні лежить молодий чоловік, який навряд чи виживе. Крім підозр на коронавирусную інфекцію Covid-19, у нього було безліч супутніх захворювань, і стан було вкрай важким.

Пише https://vidgolos.co.ua

Лікарня в Бредфорді надавала йому лише паліативну допомогу, щоб полегшити його страждання. Коли Софі прийшла до хворого, то побачила, що в його ліжку сиділа жінка в повній защитнойв рукавичках, масці, спеціальному фартусі, на очах – прозорий захисний екран. Це виявилася наречена хворого. Жінка розповіла, що вони разом вже 15 років, виховують доньку, однак офіційно не одружені. Вони весь час відкладали весілля – їм не вистачало часу, то грошей.

Софі Брайант-Майлз глибоко перейнялася цієї несамовитою історією. Медсестра покликала капелана лікарні Джо Філдера і запитав, чи він зможе поєднувати шлюбом цю пару.

Джо сказав, що зможе провести лише урочисту частину весільної церемонії: законної сили цей шлюб не матиме, але вони зможуть сказати один одному заповітне “так”.

Вони вимовлять клятву зі словами “Поки смерть не розлучить нас”, і взагалі у них буде все, що буває у людей в церкві, але з поправкою на лікарняні умови.

Джо прийшов, зробив їм кільця з фольги і подзвонив по FaceTime їх дочці, щоб вона теж була присутня на церемонії, хоч і віртуально.

Це була дуже зворушлива церемонія, Джо був прекрасний – він встиг зробити брошурки з іменами наречених і словами пісень і молитов, які виголошували присутні.

“Потім ми організували невелику фотосесію, тому що вони обидва того хотіли. Ми намагалися зробити це весілля максимально справжнім. Навіть торт був”, — розповіла Софі.