Ми думаємо як сильно вдарити по Китаю… Трамп пригрозив Пекіну через коронавірус

Президент США Дональд Трамп заявив, що угода з Китаєм, яка закінчила торговельну війну, тепер має другорядне значення. При цьому американський уряд може ввести нові мита проти Китаю через його роль в поширенні коронавірусу.

Пише https://world-news.video

Загострена риторика Трампа проти Китаю відображає його зростаюче розчарування Пекіном з приводу пандемії, передає видання Reuters. Два представника США, виступаючи на умовах анонімності, сказали, що обговорюється низка cанкцій проти Китаю. Один з чиновників заявив агентству, що рекомендації ще не досягли рівня команди національної безпеки або президента Трампа.
“Існує дискусія про те, як сильно вдарити по Китаю і як правильно його відкалібрувати”, – сказало одне з джерел. Трамп, однак, ясно дав зрозуміти, що його побоювання з приводу ролі Китаю в походженні і поширенні коронавірусу мають пріоритет перед його угодою з Пекіном.

“Ми підписали торговельну угоду, де вони повинні були купувати, і насправді вони багато купували. Але тепер це стає вторинним по відношенню до того, що сталося з вірусом”, – сказав Трамп журналістам. “Ситуація з вірусом просто неприйнятна”, – додав він.