Лукашенко розповів про “хороший варіант” Путіна щодо Донбасу

Незаконно обраний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що глава країни-агресора Росії Володимир Путін пропонував “хороший варіант” щодо вирішення конфлікту на Донбасі. Це було ще тоді, коли в Україні президентом був Петро Порошенко.

Пише http://www.replikanews.org

Про це він розповів в інтерв’ю журналу “Національна оборона”. За словами Лукашенка, Путін нібито був готовий зробити все, щоб “відновити нормальне життя на Донбасі”, а умовою було проведення виборів до місцевих органів влади на окупованих територіях.

Лукашенко тоді передав Порошенку пропозицію Путіна, від якої “не можна було відмовитися”, але тодішній український лідер не пристав на його умови.

“Відмовився. Чому? Тому що комусь цей конфлікт дуже потрібен! Ми розуміємо зараз, кому!” – заявив нелегітимний президент Білорусі.

Путін пропонував Порошенку "хороший варіант" щодо Донбасу.

Слідом за Кремлем він також звинуватив Україну в невиконанні Мінських угод щодо Донбасу, досягнутих у столиці Білорусі. При цьому Лукашенко наголосив, що українські президенти не повинні у чомусь звинувачувати Путіна та Росію.

“Чому не виконуєте? При тому елементарно, я говорю як глава держави, зробити те, про що домовилися тут. І вже за Порошенка, і Зеленського вже забув би, що таке Донбас. Ні. Відмашку не дали”, – сказав політик.

Окрім того, Лукашенко знову видав низку тез про те, що українці, білоруси та росіяни певною мірою єдині, оскільки “все-таки ми ж утрьох, ми ж слов’яни”.

“Коли ми з Путіним переговори вели, у Червоній Поляні, взимку, на лижах каталися. Ми сіли, обідаємо, він сидить, задумався про Україну. Я говорю: “З Україною треба щось робити, все-таки наші люди”, – розповів Лукашенко.