Лікар Антон Горзов: Цей пост для людей, які трохи недооцінюють ситуацію і вважають, що їхня хата з краю!

Цей пост для людей, які трохи недооцінюють ситуацію і вважають, що їхня хата з краю!

Будь-ласка, залишайтесь вдома, не випробовуйте долю на міцність, не піддавайте ризику оточуючих, не подавайте дурний приклад іншим, роблячи вигляд, що нічого не відбувається і ніби вас це не стосується!

Пише http://www.replikanews.org

При терміновій необхідності, виходячи на вулицю – правильно одягайте маску, не контактуйте з людьми, постійно обробляйте руки, якщо є можливість пройдіться пару зупинок пішки, не пхайтесь в переповнений громадський транспорт, в багатоповерхових будинках надайте перевагу сходам, а не ліфтам, не тисніть один одному руки, не обіймайтесь, не цілуйтесь!
Контролюйте дітей, пояснюйте, доносьте до них все, що відбувається!

Проявіть громадянську свідомість, це допоможе врятувати тисячі життів, серед яких будуть ваші діти, батьки, родичі та знайомі!

На весь Київ на сьогоднішній день є трохи більше 200 апаратів для штучної вентиляції легень (на 5 млн фактично проживаючих людей), мовчу про обласні та районні центри!

У випадку погіршення епідеміологічної картини, (а згідно інформації за останню добу це погіршення набирає обертів) вся Україна стикнеться з ситуацією, коли в черзі на один апарат ШВЛ буде до 5 пацієнтів одночасно!

Саме тоді почнеться справжній природній відбір, коли лікарям прийдеться рятувати тих у кого буде потенційно більше шансів вижити!

За умови переповнення лікарень інфікованими вірогідність інфікування медичного персоналу виростає в десятки разів, повірте, медики будуть битись до останнього, проте, якщо зляжуть вони – допомагати буде нікому!

Через це все зараз проходить Італія (при якісно вищому рівні медичного забезпечення), їм просто не вистачає апаратів ШВЛ, інфікуються лікарі, до спасіння людей залучаються лікарі-пенсіонери, інтерни, студенти-медики!

Все через те, що італійці легковажно віднеслись до проблеми, не прислухаючись до порад залишатись вдома!

p.s. буду вдячний за репост!

Антон Горзов