Київ виходить з карантину, термінова заява: що відкриють і як буде працювати метро

В першу чергу київська влада запустить роботу торгівлі та сфери послуг, але при певних умовах.Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу у вівторок, 28 квітня, повідомляє Politeka.net. За його словами, 12 травня в столиці почнуть пом’якшувати карантинні обмеження.

Пише https://puer.org.ua

Перший етап пом’якшення заходів торкнеться бізнес, за умови, що будуть дотримані умови. Відкритися дозволять:непродовольчим магазинам площею до 300 кв. метрів (за умови обробки приміщення два рази на день),паркам і скверам (можна буде гуляти групами по дві особи),ринкам (потрібна згода уряду),кав’ярням (можна буде продавати каву на винос),Мафам (шаурма, фастфуд),салонам краси (за умови обслуговування 1 клієнта на 10 кв. метрів),невеликим підприємствам, які займаються виробництвом продовольчих товарів та побутового обслуговування,нотаріальним конторам та послугам юристів/адвокатів.

Зазначимо, що Кличко не зміг відповісти на питання з приводу того, коли в столиці буде запущено метро та громадський транспорт. Він заявив, що метро відкриють лише після рішення уряду.

Що стосується громадського транспорту, він буде працювати в обмеженому режимі. Підприємствам необхідно буде самостійно організовувати підвезення співробітників на роботу.