“Краще померти стоячи!” Лукашенко сколихнув світ зверненням. Жодних вірусів

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зіграв у хокей і висміяв тему боротьби з коронавірусом.

Пише https://korupciya.com

Напередодні хокейна команда Лукашенка вийшла в фінал аматорського чемпіонату, після чого глава держави поділився своїми думками про пандемію.

“Краще померти стоячи, ніж жити на колінах!” – оптимістично заявив Лукашенко, назвавши хокей “кращими антивірусними ліками”.

“Тут немає вірусів ніяких! Ось ти ж не помітила, що вони літають? І я теж не бачу. Це холодильник, це найкраще здоров’я! Краще, ніж спорт, особливо лід, антивірусні ліки, справжнісінькі!” – сказав він журналістці.

Дмитрий Смирнов@dimsmirnov175

Вирусолог года: Здесь нет вирусов никаких! Вот ты же не заметила, что они летают? И я тоже не вижу. Это холодильник, это самое лучшее здоровье! Лучше, чем спорт, особенно лед, антивирусное лекарство, самое настоящее!17416:06 – 28 бер. 2020Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційністьПро це говорять 154 осіб

Дмитрий Смирнов@dimsmirnov175

Лукашенко о коронавирусе: Надо сказать, что лучше умереть стоя, чем жить на коленях13515:59 – 28 бер. 2020Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційністьПро це говорять 98 осіб

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що країна не буде відправляти чартерні рейси за кордон для повернення своїх громадян, які покинули державу після попередження про пандемію.

“Ми вже гамором кричимо: не їдьте за кордон, побудьте вдома. Ні, все одно пруть за цей кордон. Тим, хто виїхав після наших попереджень, – ніяких чартерів. Нехай там і сидять, якщо туди виїхали”, – сказав Лукашенко.