КОРОНАВІРУС ❗️НАКИПІЛО ❗️ ВІДКРИВАЮ ПРАВДУ ❗️ Хочете закидайте мене камінням , хочете заплюйте, але більше мовчати не можу !

Від редактора. Знаючи, що багато людей не вірять в COVID-19, не змогли пройти повз такий цікавий пост. Безумовно, буде багато людей в Україні, які на сьогодні 23.03.2020 будуть згодні з автором. Але час покаже, що це не жарти, а поки запам’ятайте, що 23.03.2020 ви ще не розуміли реальних справ з цією бідою. Посто автора Andrii Kozak  публікуємо в оригіналі без жодних змін.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

КОРОНАВІРУС ❗️НАКИПІЛО ❗️ ВІДКРИВАЮ ПРАВДУ ❗️Хочете закидайте мене камінням , хочете заплюйте, але більше мовчати не можу !

Повідомляє vsns.co.ua

Остогидло щодня читати страшилки і байки, що нібито скоро ми всі загинемо.

Все українське ЗМІ і телебачення сьогодні всім чим займаються, це розповсюдженням загадкових міфів та введенням людей в страшенну паніку та хаос.

В такому хаосі українці навіть не помітили, що сьогодні найбільші мережі магазинів оголосили про подорожчання продуктів на 40-150% .

Сьогодні українці готові витратити і розпрощатися з останніми накопиченнями, віддати все в ломбарди і зачинитися в підвалах, лиш би врятувати свої «задниці» від загибелі невідомо від чого.

Вибачте , жорстко висловився, але не розумію. чому ви такі впевненні, що ви доживете до того дня і секунди, коли заразитеся тим самим Коронавірусом ❓

Чому ви не думаєте про те , що ймовірність вмерти від інфаркту, інсульту і ще чогось прямо зараз , в рази більша, аніж від Коронавірусу.

Я правильно зрозумів, єдине з хвороб, що може Вас похитати, дорогі украінці – це новий недуг ❓ … а від всього іншого Ви маєте чародійне страхування ? Ну що ж…

Люди, схаменіться вганяти себе та оточуючих в плутаницю та дурноватий хаос !

Я думаю, що скоріше Ви помрете від очікування лихого вірусу , аніж від самого вірусу.

Вам не здається дивним, що в країнах Африки та в Індії, де існує жахлива антисанітарія, немає вірусу де факто, там зовсім інші проблеми і майже ніхто не говорить про Коронавірус, так, як говоримо про нього ми.

Поки Ви носите повні штанці страху , Китай виселив декілька мільйонів мігрантів з сусідніх держав .
Поки ви читаєте цей пост, Європа щохвилини висилає десятки і сотні тисяч трудових мігрантів , навіть більше того, сьогодні в Європі заговорили про ймовірність закриюття кордонів на два роки.

Що все це означає ?

Можливо саме в цьому спустошена економіка Заходу знайшла вихід не впустити в ЄС чергову хвилю мігрантів з Сирії та Африки ? Навіть більше – ЄС витурила інших мігрантів, біженців, які вже роками сидять на пільгах Італії, Німеччини та Іспанії, тим самим підриваючи їхню економіку ?

У самих бідних країнах , де немає подібних проблем, немає і Коронавірусу .

Українці, я зовсім не закликаю Вас перестати вірити в загрозу Коронавіруса, а навпаки , переконаний , що проблема існує , але явно не в таких масштабах , які сьогодні нам малюють .

Звичайно , потріно всім дотримуватися правил карантину, але попри те , ми не повинні вганяти собі та оточуючим в голови нісенітниці про армагедон і те, що всім нам прийде кінець .

Для прикладу ☝🏼
Чому всі ми повинні вірити в те, що всі померлі в Італії, Іспанії чи ще десь, стали жертвувати саме Коронавіруса ❓

Я хочу підкреслити, що значна більшість з померлих – це люди похилого віку , або люди з смертельними вадами різних захворюваннь .

Якщо детально перевірити інформацію про людей, які вмерли нібито від Коронавіруса, можна дізнатися, що переважна більшість з них, мали онко захворювання, діабет, або ж практично невиліковні хвороби ? Якщо 80 річна онкохвора італійка померла після 10 місяців боротьби з раком, в статистиці вона рахується, як жертва Коронавіруса ☝🏼 Збіг обставин , чи щось більше ❓…

Все це не наштовхує Вас задуматися на мить ❓

Більше смерті від коронавірвсу, я боюся бабусь змітаючих на полицях продуктових магазинів усю гречку і туалетний папір .

Вибачте, але складається враження , що люди зібралися жерти і ср**т … грубо, але така реальність.

Взагалі , за час, коли я намагався повністю поринути в проблему нового вірусу , зрозумів те, що для початку ми повинні зрозуміти причину виникнення самого Коронавіруса, а потім вже говорити про його наслідки .

Було це біологічною зброєю та витоком з секретної лабораторії ?

Було це випадковою мутацією старого вже існуючого вірусу в новий , ЧИ ЦЕ ПРОСТО ГЕНІАЛЬНЕ «НАМАХАЛОВО» 21 СТОЛІТТЯ, якогось чергового генія , час покаже ❓❗️

На цей день найкращий боєць проти Коронавіруса , це бацько Лукашенко , і якщо в самому кінці історії з цього виграє Білорусь , а Україна знову даруйте «обкакається», погубивши свої економіку, черговий рад пішовши на поводочку США та Китаю , нової економічної кризи та дефолту нам не уникнути, як мінімум, сьогодні вже тисячі людей втратили свої робочі місця і дохід, за рахунок якого годували свої сім’ї.

Таким чином сьогодні потріно більше боятися бідності і краху нашої держави, чим намальованих ЗМІ фейків про змітаючий все на своєму шляху вірус .

Висновок: Не читайте нісенітниці ЗМІ , перевіряйте інформацію , дотримуйтеся гігієни не лише під час пандемії , але й усе своє життя.

Мийте руки, не блукайте по людних місцях і ринках, тому що там можна підхватити набагато гірші болячки, чим самий Коронавірус.

І на кінець, пам’ятайте , В Світі мільйони ВІЛ інфікованих, десятки мільйонів хворих на СНІД , гепатит С, Б , туберкульоз, а також десятки видів онко захворювань. Щодня в Африці тисячі дітей вмирають від голоду. Щодня від Війн та військових конфліктів вмирають десятки тисяч Невинних людей. Щодня від жахливих винаходів людства, страждає все населення Планети , разом з природою, тваринами і нами з Вами.

А християнам скажу, що довіряючому Господу , не страшна жодна чума та ніякий вірус , адже Ангели Божі охороняють його вдень і вночі .

Не панікуйте і все буде Україна ☝🏼 .

Друзі ! ВАЖЛИВО ☝🏼 Для тих , хто погоджуєтеся з моїми думками , прошу поставити #лайк та обов’язково #поширити цей допис 🙏🏻 .

Лише спільно , #репостами ми зможемо зупинити Хаос насуваючого фейків ого апокаліпсиса і повернути панікерів в справді здоровий глузд . #Поширюйте собі і по всіх можливих групах .

Вірю, що нас мільйони ❗️ З Богом 🙏🏻

” alt=”” aria-hidden=”true” />

Шановні пані та панове, пам’ята