Коронавірус – чого він найбільше боїться і кому варто його боятися

Зараз більша паніка в усьому світі, ніж епідемія коронавіруса, вперше захворювання почалося в провінції Китаю, а тепер вірус вийшов за його межі. Настільки він небезпечний і як захищатися від нього, ми постараємося вам розповісти.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Інформації про цю епідемію дуже багато і не вся вона якісна і правдива, тому читати треба все, але фільтрувати інформацію.

Але люди намагаються не запам’ятовувати погане, так влаштована наша психіка, особливо що стосується їх здоров’я. Є такі хвороби, які щороку в один і той же час починають прогресувати, такі, як гостро-респіраторні інфекції, сезон їх не змінюється і пік припадає на осінь і весну.

Те ж саме можна сказати і про Китай, який вже не перший раз стає родоначальником новин про смертність від чергового вірусу. Китайці вже переживали такий же коронавірус, ще в далеких 2002-2003 роках, назва у нього було інша, вважали що це пневмонія звичайна. Паніка була теж, було багато хворих і смертність висока, і до нас він так само прийшов, були хворі. І паніка була, скуповували і маски, і продукти, але ніякої ізоляції не було. Також були і пташиний грип і свинячий теж ….

Що ж відбувається тепер, може це проста маніпуляція людьми або піар інформаційний?

Чим небезпечний коронавірус з Китаю

Може і не зовсім ми багато знаємо про коронавірус, але такої смертності, щоб влаштовувати паніку на весь світ, він не дає, не займає лідируюче місце серед захворювань. При коронавірусі смертність сягає до десяти відсотків, не можна сказати, що він зовсім безпечний, але і звичайний грип, при нестандартних умовах може принести не менший відсоток смертності і в групу ризику завжди потрапляють люди похилого віку, хворі люди, діти, особливо грудні і хворі на СНІД .

Але думати, що це дурниця і не захищатися від хвороби не можна. Захворювання схоже на звичайний грип, тільки у важкій формі. Погано те, що він дуже швидко мутує в пневмонію, і передається повітряно-крапельним шляхом, навіть в період інкубації, коли людина ще не знає, що хвора, а це приблизно два тижні.

Ніхто ні від чого не застрахований, якщо раптом …

Не панікуйте і як тільки ви відчуєте нездужання, обов’язково зверніться до лікаря. І ви отримаєте кваліфіковану необхідну допомогу.

Запобіжні заходи, щоб не заразитися вірусом

При вірусних захворюваннях краще все-таки вживати заходів профілактики, ніж потім лікуватися. Це набагато дешевше і безпечніше. А запобіжні заходи точно такі ж, як і при звичайному грипі:

Є мазі противірусні, можна ними користуватися, такі, як: віферон, оксолінова. Для профілактики перед виходом з дому змащуйте вхід в ніс маззю.

Після того, як ви сходили на роботу, базар, в магазин чи інше громадське місце прополосніть горло препаратами, що містять морську сіль, можна користуватися спреями, теж ефективно. Вони повинні бути на водній основі по типу: Хлоргексидин, Мірамістин.

Провітрюйте приміщення, в яких ви живете або працюєте регулярно, можна також кварцувати територію. Тільки при цьому способі людей не повинно бути в приміщенні, щоб уникнути опромінення ультрафіолетом.

Руки мити треба постійно, з милом!

Увага! Зараз дуже багато порад з’явилося у всіх джерелах масової інформації, як захиститися від вірусу. Не піддавайтеся на красиві казки, на кшталт промивати ніс розчином на мильній основі категорично заборонено, як і користуватися спреями на спиртовій основі. Вони пересушують слизову, і допомагають збирати віруси на пересохлу і хворобливу шкіру.

Будьте уважні до свого здоров’я. Всі препарати повинні бути з основою – вода.

Якщо поруч з вами є люди входять до групи ризику, бережіть їх. Це літні люди у віці старше сімдесяти років, немовлята на вигодовуванні грудьми і їх матері, хворі на онкологічні захворювання та люди з імунодефіцитом різної тяжкості, допомагайте їм, не залишайте без нагляду.

Як зміцнити імунітет і побороти вірус

Якщо ви вирішили почати загартовувати організмусаме зараз, то я можу вас розчарувати, вже пізно, та й щеплення від чуми під час чуми теж не допоможуть. А ось зміцнити імунітет можна завжди, а зараз навіть дуже потрібно. Тому починаємо цим займатися прямо зараз, починаємо з комплексного прийняття мультивітамінів і здорового харчування. Додаємо до всього цього ще і прогулянки на свіжому повітрі, з невеликими фізичними навантаженнями – так ви зміцните здоров’я і поліпшите імунітет. Будете легко протистояти хворобам і вірусам, адже для здорового організму хвороба не страшна і переноситься вона набагато простіше. У цьому випадку ваш організм прекрасно впорається і з коронавірусом.

Рекомендації під час епідемії і не тільки …

Побільше спіть, уникайте стресів, не вживайте алкоголь, бажано взагалі, не треба шкодити печінці, не перевтомлюйтеся, не треба переїдати і ніякий коронавірус вам не буде страшний !!!

Сила розуму переможе страх і страшний вірус відступить від нас. Здоров’я вам і щастя!