“Хочете сидіти без води і світла, із закладеними дверима й перекопаними дорогами? Ми вам усе це забезпечимо”, – мер Дніпра – священникам

Мер Дніпра Борис Філатов зі своєї сторінки у Facebook звернувся до представників міських церков із проханням не допустити скупчення людей біля храмів на Великдень, передають Патріоти України.

Пише http://iihala.pp.ua

“Шановні священнослужителі… Усе, що влада хотіла вам сказати, вам було сказано на зустрічі в єпархії 9 квітня. Я так зрозумів, що дехто не почув. Тоді ще раз. Крім штрафів від поліції та кримінальних справ, ви матимете весь комплекс заходів від міської влади, відкатаних на наливайках і пунктах приймання металу. Хочете сидіти без води і світла, із закладеними дверима й перекопаними дорогами? Ми вам усе це забезпечимо. Також чекайте скасування документів на землю й будь-яких дозволів на реконструкцію”, – написав Філатов.

Він підкреслив, що якщо представники церкви мають намір ризикувати здоров’ям людей, то їм “не допоможе ніхто”. “Ні мої прекрасні стосунки з [митрополитом Дніпропетровським і Павлоградським] владикою Іринеєм, ні депутатське лобі, ні сам Господь Бог”, – додав мер Дніпра.