Ірен Роздобудько: Ця eпідемія та згубний вiрус прийшли не зараз, а рік назад. Тоді багато чого залежало від нас самих. Тепер від нас нічого не залежить..

Вірус зрушився на Україну рівно рік тому. І ми почали стрімко падати, пробиваючи дно дна і сподіваючись, що наступне дно – вже остаточне. Але тоді багато чого залежало від нас самих. Тепер від нас нічого не залежить. Але все, як на мене, відбувається в певному алгоритмі і у певній логіці. Нічого в світі не відбувається випадково – це як у Бредбері, коли смерть одного метелика тягне за собою глобальну катастрофу.

Пише https://vsns.co.ua

ХТОСЬ запускає цей механізм – людськими руками, дрібними діяннями, які на перший погляд важко ув‘язати в єдиний ланцюжок. Цей «хтось», скажімо, натискає на кнопку «Бука» і… в літаку гинуть визначні вірусологи світу. Хтось «розбиває пробірку» (звісно, метафоричну, адже в цю випадковість я не вірю, як не вірю в «Уханський рибний базар», звідки пішла ця пошесть) і почалася біологічна катастрофа…

Ми безкінечно говоримо про різні локальні речі і не розуміємо, що є ще один ХТОСЬ, якому набридло дивитися на те, що ми робимо, як живемо, як трясемось над власним благополуччям. Як боїмося смерті і проклинаємо життя, якщо воно підсовує не те, чого б нам хотілося…

А, знаєте, ніхто не давав нікому індульгенції на щасливе життя, успіх, благополуччя і ніхто не гарантував нам безхмарного і безсмертного шляху. Тільки – хрест, який треба пронести своєю вузькою стежкою — з максимальним відчуттям гідності.

Думаю, що почавши рік тому падати на дно-дна, ми ще не дійшли до кінцевої точки. Тому «застібніть ремені»! І думайте про те, що в України величезний досвід виживання.

Ірен Роздобудько

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.