Хочете щоб ваша полуничка виросла здоровою та сильною. Ми вам розкажем секрет, як потрібно правильно вирощувати полуничну розсаду в лютому.

Полуниця вважається однією з найулюбленіших садових ягід у багатьох дачників. Тому, якщо ви хочете отримати стиглі та смачні ягоди з власного саду якомога раніше, то вже в лютому слід почати висаджувати полуницю на розсаду. Однак, щоб рослини росли міцними та здоровими, важливо дотримуватися деяких правил.

Для посіву полуниці найкраще взяти широкі контейнери висотою 5-6 см, у яких є дренажні отвори.

Ґрунт
Для полуниці підійде ґрунт для вирощування овочевої або квіткової розсади. Ґрунт обов’язково добре утрамбувати і зволожити.

Раніше ми писали, як виростити смачні та солодкі помідори.

Посів

Починати посів слід тільки тоді, коли ґрунт вбере всю рідину після поливу. Насіння слід розкласти на відстані 4-5 см одне від одного, не заглиблюючи його в землю.

Догляд

Контейнери з насінням потрібно накрити харчовою плівкою з вентиляційними отворами і розмістити в добре освітленому місці з близько 25 ⁰С. 

Розсаді знадобиться підсвічування протягом 10-12 годин на день. Після того, як з’являться перші паростки, можна припинити додатково вкривати розсаду і перенести її в більш прохолодне місце – до 20 ⁰С, продовживши використовувати підсвічування.