Ярова: Олександрівська лікарня забита ченцями. Навіщо їх лікувати? Нехай моляться

Дана Ярова зазначила на своїй сторінці в «Фейсбук», що у неї є серйозна претензія до українського уряду. За словами блогерша, незрозуміло, для чого було тримати півтора місяці бізнес на карантині, вбиваючи національну економіку, щоб перекреслити це все буквально за одну ніч?

Пише https://spnews.pp.ua

Ярова переконана, що в пасхальну ніч в Україні слід було ввести комендантську годину, затримуючи всіх, хто вийшов з дому. Незрозуміло, як можна було допустити, щоб під церквами зібралося 130 осіб, і позаражалі спершу один одного, а потім і інших. У демократичному Ізраїлі, до речі, на 2 дні свят влада ввела комендантську годину.

Олександрівська лікарня сьогодні вже буквально забита ченцями. Навіщо їх лікувати? Нехай йдуть і моляться. Виникає логічне запитання – чого в такій ситуації очікувати далі? Колапсу медичної системи з подальшим руйнуванням економіки країни? Навіщо самим створювати додаткові труднощі? Щоб через тиждень забитися в істериці – мовляв, всі лікарні переповнені? Тим часом український бізнес влада і далі продовжує тримати на карантині.