“Якщо плакати, то вити по-вовчому”: Заворотнюк зі сльозами на очах звернулась до шанувальників

Анна Заворотнюк зворушила Мережу віршем. Під час його прочитання у дочки актриси Насті Заворотнюк навернулися сльози на очі. Підписники помітили, що дівчина явно засмучена і, скоріш за все, це пов’язано зі станом її знаменитої мами.

Дочка онкохворої актриси Анастасії Заворотнюк записала зворушливе відео. На своїй сторінці в “Інстаграм” 24-річна Аня зі сльозами на очах прочитала “Всі важливі фрази” Мельникова.

Пише https://shocked.news

“Я дуже люблю цей вірш, він дуже близький моїй душі, це не художня читка, а моя душевна розмова з вами”, – написала Аня в мікроблозі.
Підписники помітили, що Заворотнюк-молодша засмучена, ймовірно, стан здоров’я її матері поки без поліпшень. Користувачі Мережі, як могли, підтримали дівчину в коментарях.

“Анечка, терпіння вашій родині. Анастасії Юріївні якнайшвидшого одужання. Дуже талановите виконання”, – пише передплатниця.View this post on Instagram

Я очень люблю это стихотворение, оно очень близко моей душе🕊 это не художественная читка,а мой душевный разговор с вами🤍

A post shared by @ anna_zavorotnyuk on Mar 18, 2020 at 8:38am PDT

“Анечка, найкраще виконання, яке я коли-небудь чула. Щастя Вам, Анастасії Юріївні якнайшвидшого одужання”, – додала інша.
Анна подякувала шанувальникам за теплі слова і сказала, що саме користувачі Мережі зараз для неї точка опори.

Нагадаємо, Анна Заворотнюк розповіла користувачам Мережі, чому сім’я так довго мовчала і не говорила ні слова про стан онкохворої актриси. Тепер Аня готова ділитися новинами про матір з громадськістю.