Яk поводитися у церkві, щоб уберегти себе від соборної магії. Деkільkа дуже важливих порад..

Є категорія людей, які приходять до церкви, щоб скинути на інших свої нещастя або від злості своєї навести порчу на більш успішних.

Про це пише Depo.Закарпаття.

Вірите ви чи ні, але в церкві можна нарватися на відьму або енергетичного вампіра. Є важливі моменти, які потрібно враховувати, перебуваючи в храмі, щоб уберегти себе і близьких від можливих нещасть.

Перед входом до церкви можна дати милостиню жебракам, при цьому про себе потрібно говорити: “Та не збідніє рука, що дає”. На виході ж цього робити не варто, так як разом з грошима ти віддаєш те, за чим приходив, що просив у Господа і святих.

Розпізнати відьом і чаклунів можливо. Перебуваючи в церкві або прилеглій до неї території, зверни увагу на людей, які стоять навколо тебе. Відьми і чаклуни намагаються схрестити пальці рук або самі руки, щоб ліва рука лежала на правій руці. У храмі вони стоять таким чином, щоб спина була завжди прикрита від вівтаря. А вийти з церкви намагаються по можливості повільно і спиною.

Ще один важливий момент: в церкві тебе можуть обійти проти годинникової стрілки й тикнути пальцем, потім стати ззаду, щоб висмоктати твою енергію. Якщо таке сталося, то відразу ж, не соромлячись, доторкнися до цієї людини лівою рукою, щоб пристріт пішов назад.

Також особливу увагу потрібно приділяти свічкам, адже саме з їх допомогою відьми часто роблять свої ритуали. Це дуже важливо, особливо напередодні Великодня, коли мільйони людей будуть запалювати їх.

Багато людей не знають, куди поставити запалену свічку. До такої людини обов’язково постарається підійти відьма або чаклун з порадою. Людині кажуть: “Постав свічку і виходь з церкви задом”. Якщо ти так зробиш, то наведеш на себе порчу!

Може скластися така ситуація: ти йдеш по вулиці біля церкви, а до тебе підходить мила бабуся, яка просить тебе порахувати кількість куполів. Не роби цього! Біля одноглавої православної церкви перекидають самотність, у триглавної перекидають тривогу, страхи, проблеми з законом, біля п’ятиглавої – різні хвороби.