“Я захищаю їх від себе”: Слава Камінська вразила заявою про дітей. “Взагалі – це зло”

Солістка групи «Не Ангели» Слава Камінська в прямому ефірі з ведучими «Ранку з Україною» на каналі «Україна розповіла, як справлялася з дітьми під час карантину і не може їм відмовити.

Пише https://www.presentnews.biz.ua


Українська співачка Слава Камінська, яка є зразковою мамою 5-річного Леона і 4-річної Лаури, у відвертому інтерв’ю з Лілією Ребрик та Анатолієм Анатолічем зізналася, що свято Дня захисту дітей відправила своїх спадкоємців у дитячий садок, а увечері діти зустрінуться з батьком Едгаром Камінським.

«З сьогоднішнього дня діти нарешті підуть у дитячий сад. І от як раз в День захисту дітей я захищаю їх від себе, – сміючись, розповіла учасниця групи «Не Ангели» Слава Камінська.
Артистка відзначила, що ввечері бабуся забере дітей, а потім вони поїдуть до батька. Також вона заявила, що не рахує гроші, витрачені на дітей, проте знає, що має слабкість з відмовою від їхніх примх.

У мене є одна величезна проблема – я завжди роблю те, що вони хочуть. Потураю їм. Коли стає вибір між тим, щоб взяти щось собі або дитині, ну зрозуміло, що – дитині. Тому після того, як вони до цього звикли, у них кожен день починається: «Дай!» або «Мама, чому ти прийшла без подарунків?». І ми не розуміємо, як позбутися цього – шкода їх, адже дивлюся – в них чудовий настрій, чому б не порадувати? А взагалі – це зло », – зізналася зірка.