“Я видавлював з себе…” Андрій Данилко нарешті порушив мовчанку після депресії. Шокуюча правда – “Не був готовий”

Відомий артист і шоумен Андрій Данилко розповів, чому йому набрид образ жвавої Вєрки Сердючки і він сам себе довів до депресії.

У шоу «Неймовірна правда про зірок» Надія Матвєєва і Григорій Решетник – ведучі проекту, вирішили з’ясувати, з якими труднощами зіткнувся відомий артист.

Пише https://shocked.news

Розповідаючи про своє минуле, Андрій згадав, що спочатку в школі він був тим ще прогульником, тому доводилося викручуватися: то аналізи здавав, то ходив у військкомат. Це допомагало йому в імпровізаціях.
В той час, як артист вирушив після довгих сумнівів на Євробачення, він і не очікував, яка слава його чекає. Знаменита Вєрка Сердючка виявилася дуже затребуваною і почала гастролювати по містах. І хоча гонорар артиста виріс, часу на те, щоб відпочити і побути Андрієм, у артиста не залишилося. Це изводило зірку, який хотів побути один і подумати про самого себе.

«У мене на нервовому грунті обсипало обличчя, і я навіть не міг змогу загримуватися. Я видавлював з себе все жарти, і це було неорганічно. Ніби Данилко просто переодягнувся в Вєрку Сердючку. Пам’ятаю, я ховався в туалеті, щоб просто побути одному. Я не був готовий до такого увазі», – згадує Данилко.

Сам він зазначає, що в звичайному житті він мовчазний і самотній. Його депресія почалася якраз після безперервних гастролей. Саме тому артист припинив свою кар’єру і вирішив відпочити і присвятити себе самого собі, своїм думкам. Образ «Вєрки» віднімав у нього дуже багато сил.

Раніше в інтерв’ю Андрій Данилко заявив, що незалежно від мови в повсякденному житті, українська чи російська, людина може бути справжнім патріотом України. Однак громадяни країни зобов’язані знати державну мову.