Я рідко вас прoшy, але зараз дійсно пoтрiбнo: “Пeчiнкa стала відмовляти, oпeрaцiя не дoпoмoглa, тому…”

Телеведучий Дмитро Комаров звернувся до українців

Відомий український телеведучий-мандрівник Дмитро Комаров в своєму Instagram розповів історію порятунку життя маленької Софії з Фастова. За словами телеведучого, попри карантин півторарічну дівчинку вдалося відправити з мамою на лікування за кордон.

Пише http://globalpres.co

“Їй всього 1,5 року, у неї вроджена патологія – неправильно сформовані жовчні протоки. Була операція в 3 місяці, але, на жаль, належного результату не дала. Пішло погіршення, печінка поступово стала відмовляти, потрібна термінова трансплантація. Вся країна збирала гроші. Знайшли донора і клініку. І тут прийшла пандемія”, – розповідає Комаров. Але навіть попри карантин, благодійники допомогли організувати приватний літак для відправки маленької пацієнтки в закордонну клініку.

“Хотілося б, щоб у цей складний час кожен великий бізнесмен допомагав у міру своїх можливостей. Всі ми говоримо про коронавірус, але не варто забувати, що інші смертельно небезпечні хвороби нікуди не зникли. Тисячі людей чекають, щоб закінчився карантин і можна було вилетіти на лікування. І дай Боже, щоб ще як можна більше таких медичних чартерів рятувало життя. Навіть зараз, коли здається, що це неможливо. Вчорашній випадок показав – можливо”, – зазначив телеведучий.