Фaтaльнuй понеділок для Зеленського: Президент досяг точки нeпoвeрнeння. Те, що cьoгoдні тpапилoсь увiйдe в iстoрiю

Демарш мера Черкас Анатолія Бондаренка з послабленням карантину – дуже тривожний сигнал для президента Володимира Зеленського

Жорсткі обмеження для «простих смертних» на роботу в період карантину і повний ігнор витівок наближених до глави держави чиновників і депутатів запустили незворотний процес, який посилило відсутність реакції Зеленського на скандальну інформацію.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці пише київський бізнесмен Олексій Давиденко.

Не дочекавшись рівних правил для всіх і їх дотримання, мери, бізнес і пересічні громадяни просто перестали чути і слухати, ніж їх лякає владу

У випадку з Миколою Тищенко, ресторан якого продовжує працювати, президенту потрібно було подзвонити в СБУ і покарати депутата, вигнати з ганьбою з фракції всі помічені в «Велюр» парламентаріїв, штрафувати безбожно всіх, а не тільки дрібний бізнес, закрити великі бізнеси, які працюють несправедливо, і дати зелене світло приватним підприємцям, які працюють чесно, тобто допомогти не своїм, а тим, хто реально в цьому зараз потребує.

ресторан, Микола Тищенко

Однак Зеленський промовчав і зробив вигляд, що нічого не сталося.

«В історії України. Ти міг стати першим Чужим для своїх і першим Своїм для мільйонів тобі чужих. Але і тут ти про ** рался. Карантин ще не закінчився. Але саме він стане твоєю особистою точкою неповернення. Повір », – прогнозує Давиденко.

Він пише, що непокора мерів – це дурниця.

«З понеділка тобі перестане підкорятися вся країна – люди більше не будуть тебе слухати і чути – ти їх обдурив. Вони, всупереч карантину, підуть на роботу, на майданчики, в парки і ресторани », – почерківает автор.

зеленский

Давиденко попереджає про те, що наслідки цього можуть стати незворотними. І якщо почнеться зростання захворюваності і збільшиться кількість смертей, то винні в цьому будуть не українці.

«Це буде твій особистий котел», – підсумував Давиденко своє звернення до Зеленському.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!