Гірше тварин: У Львові пасажиру, що кашляв, надавали стусанів та за ногу викинули з автобусу (ВІДЕО)

У Львові, де в зв’язку з карантином закриті всі заклади, крім продуктових магазинів, аптек і заправок, не тільки поліція контролює карантинні обмеження, а й самі люди активно вдаються до силових дій. Перетнути при цьому межу людяності можна майже непомітно, зазначають Патріоти України.

Пише http://globalpres.co

На одній із зупинок пасажири побили і виволокли за ногу чоловіка, який кашляв в салоні. Відео розправи в Facebook опублікував Паша Ткаченко.

На ролику чутно, як чоловіки вимагають підозрілого пасажира покинути автобус. Далі йдуть удари від декількох чоловіків, жінки просять, щоб припинили бити. Жертва атаки намагається чинити опір, але сили не рівні. У підсумку все-таки чоловіка виштовхують з салону.

Під постом з’явилися обурені коментарі. Люди пишуть, що коронавірус скоро стане лакмусовим папірцем для перевірки на людяність.

Слід наголосити , що такі інциденти відбуваються не тільки в Україні. Днями в Мережі з’явилося відео, зроблене в Індії. Як повідомляє oxu.az, в місті Колхапур, штат Махараштра, побили мотоцикліста, що чхав. Кадри, зняті камерою відеоспостереження, опублікував сайт Newsflare.