Гірше, ніж Коронавірус! Відомий астролог попередив українців про небезпеку. Катастрофа!

Відомий астролог Влад Росс заявив, що незабаром людство може пережити глобальну катастрофу

Астролог зазначив, що в 2020 році на Землю може впасти астероїд. Про це Росс розповів в інтерв’ю «апостроф». За його словами, він ще перед Новим роком прогнозував, що 2020 рік сильно змінить світ і людство.

Пише http://www.replikanews.org

«Є інформація, що в цьому році відбудеться падіння астероїда, і воно змінить нас навіть більше, ніж коронавірус», – пояснив Росс.

Астролог зазначив, що масовий карантин по світу вже привів до несподіваних наслідків. Наприклад, у Венеції очистилися канали. Через відсутність туристів вода стала прозорою, там з’явилася риба, прилетіли лебеді. У Китаї завдяки карантину стало чистішим повітря.

«Пандемія – ніби застереження нам згори. Так, дійсно, світ змінюється. І входження королівських – найбільших планет – Сатурна і Юпітера в Водолій, дійсно, змінює наш світ », – заявив астролог.

До речі, за його словами, Україна в найближчі 7 років теж чекають зміни. Росс впевнений, що нашу країну чекає перезавантаження з нуля. Влада в Україні буде змінюватися, старі політики будуть вигнані з влади, а в країні будуть проводитися реформи.