“Зробимо все, щоб…” Володимир Остапчук дав зворушливу обіцянку сину. В його день народження

19 березня день народження відзначає молодший син українського телеведучого Володимира Остапчука – Евану-Олександру виповнюється 2 роки. Зірковий тато не упустив можливості публічно привітати малюка.

Пише http://www.replikanews.org

Остапчук зробив пост в Instagram, в якому звернувся до своєї дитини. Публікацію Володимир супроводив кадрами з іменинником. “Дорогий сину. Ти безтурботний, рожевощокий і солодкий малюк. І я обіцяю тобі, що ми з мамою зробимо все, щоб твоє життя було щасливим і веселим, як твій сміх. Люблю”, – написав ведучий.

В “сторіз” Остапчук розповів, як вітав сина-іменинника. “Карантин карантином, а сьогодні у Остапчука-молодшого день народження. Тому тато їде з повною машиною кульок, тортом і подарунками”, – говорить на відео ведучий.

Нагадаємо, Володимир Остапчук та Олена Войченко публічно оголосили про розрив ще восени минулого року. Однак до сих пір їх шлюб офіційно не розірваний.

Нещодавно дружина телеведучого Олена Войченко дала відверте інтерв’ю, в якому розповіла про численні зради Володимира Остапчука, звинуватила його в байдужості до дітей і поскаржилася на нерегулярні виплати.